פיתוח אפליקציות לסטארט אפים

Woman using smart home app

בשנים האחרונות נעזרים תושבי ישראל והעולם כולו בשפע אופציות של אפליקציות. מדובר בתוכנות שמפעילים אותן דרך הטלפונים הסלולריים. לרובן יש אפשרות הפעלה הן מהאייפון והן מהאנדרואיד וכך מתפעלים כל אפליקציה לשימוש על פי הצורך.

אפליקציות חדשות

הרעיון לתכנות של אפליקציה חדשנית מתחיל בדרך כלל בצורך של ביצוע מהלך מסוים שאין לו מענה כמו לדוגמה כיצד להגיע ברכב מנקודה לנקודה, לכן האדם הוגה רעיון מבריק לתכנות של אפליקציה שתפתור בעיה זו. לצורך פיתוח אפליקציות לסטארט אפים דרושה הכוונה מקצועית מתחילת הדרך, כיוון שמדובר בנושא מורכב וסבוך ויש להכיר את כל הדרכים הנכונות כדי להגיע למטרה.

הכנת תוכנית עסקית לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות לסטארט אפים כולל עבודה של שעות רבות של מתכנתים ומפתחי אפליקציות. כדי לבצע מהלך זה מכינים תוכנית עסקית מפורטת, אשר כוללת את כל העלויות הצפויות עבור הפיתוח והבנייה של האפליקציה הנדרשת.

אחת הדרכים למימון שעות העבודה הרבות הללו היא באמצעות רשות החדשנות (המדען הראשי). חברות טכנולוגיות מגישות לרשות זו בקשה לקבלת מימון של שעות העבודה, בהתאם לשיטה המקובלת להגשת הבקשות, תוך העברת מלוא מידע על התוכנית המתגבשת, כמות שעות העבודה ועוד.

אם רשות החדשנות מאשרת את השעות הללו, יועברו בכל חודש דוחות ייחודיים הכוללים את שעות העבודה שבוצעו בפועל והרשות לחדשנות תעביר את המימון הכספי על פי ההסכם.

היערכות לשיווק האפליקציה

פיתוח אפליקציות לסטארט אפים הוא הליך ארוך וכל חברת סטארט אפ נערכת למועד שבו האפליקציה תהיה מוכנה. על פי התוכנית עסקית הם מתכננים מראש את אופן השיווק של האפליקציה. הם יוצרים אב טיפוס ראשוני ומתחילים בהליכים שיווקיים הן בארץ והן בעולם, בהתאם לאפיון של האפליקציה ולקהל היעד.

לאורכו של תהליך זה הם שומרים על סודיות מוחלטת כולל החתמת הצד השני על מסמך סודיות וזאת כדי שלא יקומו מתחרים זריזים ויפתחו אפליקציה דומה.

אנחנו מסוגלים להגשים את החלום שלכם לפיתוח אפליקציה, על ידי ליווי מקצועי של אנשים שעוסקים בתחום זה. השאירו את פרטיכם ונתאם פגישה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן