עיצוב דף נחיתה

עיצוב דף נחיתה

עיצוב דף נחיתה יכול להיות הגורם להצלחת או הכישלון קמפיין הפרסום של העסק, מודעות הפרסום אמנם מושכות את הגולשים אך ללא עיצוב נכון לא תהיה המרה של הכניסות לכדי הפניות או רכישות, לכן עיצוב דף נחיתה דורש תשומת לב מרובה וביצוע לפי מספר כללים חשובים.

מהו דף נחיתה?

לפני שנדון בעיצוב דף נחיתה נבין מהו? דף נחיתה בניגוד לאתר שיש בו דפים רבים הוא דף יחיד הראשון אליו נוחת הלקוח הפוטנציאלי מקישורים חיצוניים כגון באנרים פרסומיים או קידום ממומן בגוגל, דף נחיתה מיועד לייצר לעסק פניות מלקוחות שמחפשים את המוצר או השירות שלו באינטרנט, הגולש מקבל מספר פרטים שיסקרנו אותו עד כדי שייכנס וישאיר פרטים ליצירת קשר.

הרעיון שמאחורי דף נחיתה הוא למשוך תשומת לב מהגולשים למסר ספציפי ולהניעו להמשך פעולה השארת פרטים או רכישה, בניית דף נחיתה יוצר אינטראקציה מידית עם הלקוח לכן דף הנחיתה חייב להיות אפקטיבי ומוצלח עם דגש מיוחד על עיצוב דף נחיתה מותאם למטרתו.

חשיבות עיצוב דף נחיתה

עיצוב דף נחיתה הוא משתנה חשוב בתהליך יצירת לידים, בעוד שדף נחיתה רגיל שעור ההמרה נע בסביבות  2%  דף נחיתה מעוצב מצליח להשיג שיעור המרה גם עד 10%, הלידים הם שם המשחק בהצלחת הקמפיין והם הגורמים להצלחתו. לאיכות דף הנחיתה חשיבות רבה גם אם יש לנו קמפיין מצוין לא נקבל הרבה פניות אם עיצוב דף הנחיתה לא יהיה מזמין, נגיש, מושך תשומת לב ולא יגרום לגולש להתעניין במוצר או בשרות של העסק.   

כללים לעיצוב דף נחיתה מוצלח

  • מבנה מכוון להמרה- מבנה והנראות של דף הנחיתה צריך לעודד את הגולש להשאיר הפניה.
  • כותרת-צריכה להיות מסקרנת ולמשוך את הקורא להמשיך לקרוא, היא צריכה להיות קצרה וקולעת. לאחריה תהיה כותרת משנה שיהיה בה אלמנט של שכנוע.
  • ויזואליות –שילוב תמונות סרטונים מושכים את העין לצד התוכן הכתוב ימשוך את העין.
  • בהירות ופשטות- עיצוב דף נחיתה צריך לכלול הסבר קצר ופשוט על השירות או המוצר, דף הנחיתה צרי להיות כתוב במילים פשוטות באופן מדויק, בחירת המילים צריך להיעשות בקפידה לכל מילה יש משמעות בשיווק.
  • מותאם לנייד- עיצוב דף נחיתה חייב להיות מותאם לנייד שכן מעל מחצית הגולשים בגוגל עושים זאת מהנייד.
  • טופס צור קשר- רצוי שמיקומו של טופס צור קשר יהיה גבוה בדף הנחיתה שכן רבים מהגולשים לא מגעים לתחתית הדף, כמו כן הטופס צריך להיות עם מינימום שורות ופרטים להקל על הגולשים וכן יש לתת לגולש מספר אפשריות ליצור קשר טלפון, צ'אט חי, וואטסאפ, סמס, מייל עוד.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן