בניית נכס דיגיטלי למוצר SAAS

Photographers using professional retouching software

נכס דיגיטלי הוא נכס ווירטואלי של הלקוח אשר באמצעות הפעלה נכונה שלו עשוי להוביל לרווחים ברבדים השונים של העשייה בתחומי הפעילות של העסק.

מוצר SAAS

עבודה באמצעות מוצר SAAS  מאפשרת שימוש של תוכנה כמו מחשוב ענן בדרך קלה ופשוטה דרך רשת האינטרנט. המומחים בתחום זה מבצעים בניית נכס דיגיטלי למוצר SAAS, תוך שימוש בתוכנת כשירות באתר של הספק. מדובר בדרך מעולה שיוצרת חיסכון כספי משמעותי ויש לה גם יתרונות נוספים בדרך ליעד.

הכנת תוכנית עסקית למטרה זו

בניית נכס דיגיטלי למוצר SAAS מתחילה בבניית תוכנית עסקית שבה יופיע פירוט מלא של דרך ההתנהלות מתחילת הדרך ועד ההגעה למטרה. תוואי הדרך הוא מפרוט ביותר וכולל את כל שלבי העבודה בזה אחר זה על פי הסדר הנכון. בתוכנית רושמים את העלויות שיהיו לחברה כדי לממש את החזון שלה וגם את צפי ההכנסות שיוצרו לאחר שהנכס הדיגיטלי החדש יפעל.

האפשרויות לביצוע באמצעות SAAS

תוכנת הכשירות שמסופקת ללקוח על ידי הספק, יוצרת התנהלות קלילה וזולה. הלקוח אינו צריך לשלם מחירים גבוהים עבור התוכנה, אלא הוא משלם סכום נמוך עבור השימוש בה. כמו כן עלויות התפעול שלו הן נמוכות ולכן אלו הן עסקאות כדאיות מאד.

התוכנות הנלוות למוצר SAAS

התוכנה מאפשרת ביצוע אין ספור פעולות שלכל אחת מהן יש חשיבות רבה מאד. כמו לדוגמה הפקה של דפי נחיתה יפהפיים, לטובת קידום האתר והנעה של לקוחות פוטנציאליים מהרשתות החברתיות לאתר האינטרנט. בנוסף לכך אפשר להפיק דוחות חשובים מאד לגבי יחס הנטישה, שיפור אחוזי ההמרה, ערכו הכספי של סל הקניות לכל לקוח ממוצע, הרווח הממוצע לכל לקוח, סך ההכנסות החודשיות ועוד.

קידום ברשת

אופציות נוספות הן ביצוע קידום אורגני להעלאת מיקומו של האתר בדירוג של גוגל וגם קידום ממומן PPC ליצירת מודעות שיפורסמו על פי רמת התקציב שקובע הלקוח. במהלך הקמפיין אפשר לבצע שינויים לכאן או לכאן וכך להתאים את בניית נכס דיגיטלי למוצר SAAS לבקשתו של הלקוח עבור מוצר מושלם.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן