בניית אתרים לסטארט אפים

Start-up

בניית אתרים לסטארט אפים דורשת מומחיות יוצאת דופן של כל הצוות המנוסה שעוסק בכך וזאת כיוון שאין מדובר באתר רגיל שמיועד לגלישתם של גולשים אקראיים בנושאים שונים, אלא מדובר באתר מקצועי ביותר אשר מיועד למשקיעים פוטנציאליים שמתייחסים אליו בפאן הפיננסי ובאופן נרחב ומסקרן.

החשיבות הרבה של אתרים לסטארט אפים

כדי שחברות הסטארט אפ יוכלו לפעול ולהקדיש שעות עבודה רבות להשלמת המיזם, הם זקוקים למימון בסבבים השונים. אחת הדרכים להשגת מטרה זו היא באמצעות משקיעים שמאמינים בפרויקט המיוחד ומוכנים להשקיע בו כספים.

אתר האינטרנט של חברת סטארט אפ הוא חלון הראווה שלה ולכן בעת בניית אתרים לסטארט אפים מציגים בהם מידע רב, נתוני אמת על הפעילות של החברה עד עתה ומה מתוכנן לעתיד. כמו כן גרפים צבעוניים, פילוח מידע, שינויים, השוואות ועוד.

תמונת המצב הכוללת מאפשרת למשקיעים הפוטנציאליים לבחון נושא זה על כל היבטיו כדי לקבל החלטה מושכלת אם להשקיע, כמה כסף להשקיע, או לא להשקיע כלל.

על איזו פלטפורמה בונים אתר לסטארט אפ

ישנם כמה פלטפורמות מובילות בשוק לבניית אתרים לעסקים כגון: שופיפיי, וורדפרס, וויקס ועוד. המטרה הראשונה היא לאפיין את הצורך של הסטארט אפ ולהבין מה הצורך שלו. למשל אם הסטארט מוכר מוצרים אונליין עדיף לו להשתמש בפלפורמות המיועדות לרכישה אונליין כמו שופיפיי למשל. בעוד שאם מדובר על בניית אתר תדמית מוטב לו לבנות אותו על פלטפורמת וורדפרס.

ניתן לבנות כל אתר גם בפיתוח מהיסוד – אך אנו לא ממליצים לעשות זאת מכיוון שהעלויות מאוד גבוהות והרבה פעעמים סטארט אפ מתחיל בשנים הראשונות שלו בדרך ומסויים ואז הצרכים משתנים ועל כן יש צורך בשינוי מבנה האתר.

נראותו של אתר האינטרנט לסטארט אפים

כאשר מבצעים בניית אתרים לסטארט אפים מעניקים לו כמה דגשים שהם אקוטיים, כמו עיצוב מרהיב שתופס את העין, נראות מרשימה, מקצועית ואלגנטית. הרבה מאד תוכן שיוצג במאמרים מקצועיים על תוכניות הפיתוח, מהי הנקודה שאליה הגיעו המתכנתים והמפתחים ומהי תוכנית ההמשך. כמו כן סקירה על היתרונות של המוצר הספציפי, מול מוצרים דומים של מתחרים.

הישראלים רוצים תמונות מוחשיות ולכן יוצגו באתר תמונות של המוצרים, הדמיות בתלת ממד, סרטוני ווידאו הכוללים הסברים הן על ידי קריין מקצועי והן על ידי תרגום שמופיע על גבי הסרטון.

התמונה הכוללת של הפעילות העסקית

כל משקיע שנכנס לאתר האינטרנט רואה את התמונה הכללית אשר מורכבת מכל הרבדים של תוכנית עסקית מפורטת שעל פיה פועלת החברה. אפשר לראות את כל ההתנהלות המתוכננת בשכבות העשייה השונות כמו פיתוח התוכנה, השיווק, התפעול וכו' וזאת בהתאם לנישה שבה פועלת החברה.

כאשר המידע הוא ענייני ומפורט בכל הקטגוריות, המשקיעים מקדישים זמן רב לבדיקה מעמיקה של הנושא כולו.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן